Білизна коректуюча

Купити післяпологову білизну, що тягне, для живота

Подвійну користь підтримувальної або такої, що тягне, коригує білизни для мам вже відчули на собі мільйони жінок. По-перше, воно вмить моделює струнку фігуру без дієт і вправ, що виснажують, які, до речі, заборонені в післяпологовий період. По-друге – якщо ви купите післяпологова білизна, що тягне гідної якості, воно чинитиме м'який тиск на внутрішні органи, а маточка, м'язи живота, талії, стегон відреагують на нього скороченням у відповідь, внаслідок чого вони постійно знаходитимуться в тонусі і швидко повернуться у свій допологовий стан.

Якщо ви сумніваєтеся, чи можна носити білизну, що тягне, після пологів, можете порадитися зі своїм доктором. Але як би то не було, це повинно бути не будь-яка коригує білизна, що тягне, а тільки спеціально сконструйована саме для жінок, що народили.

Коли після пологів можна носити білизну, що тягне: за відсутності медичних протипоказань його можна надівати вже на другі – третя доба. Саме стільки часу знадобиться для того, щоб внутрішні органи оправилися від процесу дітородіння.

Скільки носити білизну, що тягне, після пологів: хоч би пару місяців, знімаючи під час їди і нічного відпочинку. Зазвичай за 7 – 8 тижнів м'яза помітно підтягуються, шкіра приходить в тонус. Надівати його можна і в післяпологовий період. Воно згодиться всякий раз, коли знадобиться зробити живіт зовсім плоским, а сідниці більше підтягнутими.

Як вибрати післяпологову білизну: тут треба виходити з того, які зони вашої фігури необхідно скоректувати. Оскільки понад усе виявляються розтягнутими черевні м'язи, усім жінкам можна сміливо рекомендувати купити після пологів білизна, що тягне, для живота. Вибирати є з чого – бандажі, корсети, трусики з високою талією, корсет-трусики, що коригує.

Якщо існує необхідність надати витонченішої форми не лише талії, але також стегнам і сідницям, то купите білизну, що коригує, після пологів у вигляді високих трусиків-шортів, що тягнуть.

Не менш важлива дбайлива турбота про своє тіло для жінок в положенні. Краще що тягне і білизна, що коригує, для вагітних – це підтримувальні високі безшовні трусики, які ніжно облягають животик, адаптуються до його розміру, що змінюється. А тонка обробка на талії, відсутність швів, м'яка дихаюча тканина, антибактеріальна бавовняна ластовиця – усі ці деталі допомагають майбутній мамі почувати себе набагато комфортніше. Також вам напевно знадобляться колготки або легінси для вагітних, а при набряклості ніг – <панчохи, що тягнуть, або гольф.

Коли ви визначилися з моделлю, треба правильно підібрати розмір коригує білизни, що тягне, після пологів. Це легко можна зробити за допомогою опції «Перевірити розмір» – таку кнопочку ви побачите в кожній картці товару. Там же ви знайдете великі фото виробів і відгуки наших покупців.

Що усе, що коригує білизна, що тягне після пологів, представлене в нашому магазині, виготовлено перевіреними польськими виробниками, розроблено професійними дизайнерами, зшито з сучасних дихаючих тканин, і непомітно навіть під облягаючим одягом. Ви завжди можете вибрати прикрашену витонченим мереживом, жіночними візерунками, або просту класичну модель, виконану з гладкого полотна. Але головне його достоїнство полягає навіть не у відмінній якості, модних силуетах і красі, а в тому, що завдяки своїм властивостям, що тягнуть, воно реально допомагає швидко відновити втрачену форму, повернути шкірі пружність, і при цьому не доставляє ніякого дискомфорту, не зміщується при русі.

Усім нашим купувальницям – матусям ми бажаємо міцного здоров'я! Бережіть себе, тому що ви потрібні вашим діткам здоровими і щасливими!