Шановні клієнти!  Зробити замовлення ви можете на нашому основному сайті incanto.in.ua
Білизна коректуюча

Купити післяпологову білизну, що тягне, для живота

Подвійну користь підтримувальної або такої, що тягне, коригує білизни для мам вже відчули на собі мільйони жінок. По-перше, воно вмить моделює струнку фігуру без дієт і вправ, що виснажують, які, до речі, заборонені в післяпологовий період. По-друге – якщо ви купите післяпологова білизна, що тягне гідної якості, воно чинитиме м'який тиск на внутрішні органи, а маточка, м'язи живота, талії, стегон відреагують на нього скороченням у відповідь, внаслідок чого вони постійно знаходитимуться в тонусі і швидко повернуться у свій допологовий стан.

Якщо ви сумніваєтеся, чи можна носити білизну, що тягне, після пологів, можете порадитися зі своїм доктором. Але як би то не було, це повинно бути не будь-яка коригує білизна, що тягне, а тільки спеціально сконструйована саме для жінок, що народили.

Коли після пологів можна носити білизну, що тягне: за відсутності медичних протипоказань його можна надівати вже на другі – третя доба. Саме стільки часу знадобиться для того, щоб внутрішні органи оправилися від процесу дітородіння.

Скільки носити білизну, що тягне, після пологів: хоч би пару місяців, знімаючи під час їди і нічного відпочинку. Зазвичай за 7 – 8 тижнів м'яза помітно підтягуються, шкіра приходить в тонус. Надівати його можна і в післяпологовий період. Воно згодиться всякий раз, коли знадобиться зробити живіт зовсім плоским, а сідниці більше підтягнутими.

Як вибрати післяпологову білизну: тут треба виходити з того, які зони вашої фігури необхідно скоректувати. Оскільки понад усе виявляються розтягнутими черевні м'язи, усім жінкам можна сміливо рекомендувати купити після пологів білизна, що тягне, для живота. Вибирати є з чого – бандажі, корсети, трусики з високою талією, корсет-трусики, що коригує.

Якщо існує необхідність надати витонченішої форми не лише талії, але також стегнам і сідницям, то купите білизну, що коригує, після пологів у вигляді високих трусиків-шортів, що тягнуть.

Не менш важлива дбайлива турбота про своє тіло для жінок в положенні. Краще що тягне і білизна, що коригує, для вагітних – це підтримувальні високі безшовні трусики, які ніжно облягають животик, адаптуються до його розміру, що змінюється. А тонка обробка на талії, відсутність швів, м'яка дихаюча тканина, антибактеріальна бавовняна ластовиця – усі ці деталі допомагають майбутній мамі почувати себе набагато комфортніше. Також вам напевно знадобляться колготки або легінси для вагітних, а при набряклості ніг – <панчохи, що тягнуть, або гольф.

Коли ви визначилися з моделлю, треба правильно підібрати розмір коригує білизни, що тягне, після пологів. Це легко можна зробити за допомогою опції «Перевірити розмір» – таку кнопочку ви побачите в кожній картці товару. Там же ви знайдете великі фото виробів і відгуки наших покупців.

Що усе, що коригує білизна, що тягне після пологів, представлене в нашому магазині, виготовлено перевіреними польськими виробниками, розроблено професійними дизайнерами, зшито з сучасних дихаючих тканин, і непомітно навіть під облягаючим одягом. Ви завжди можете вибрати прикрашену витонченим мереживом, жіночними візерунками, або просту класичну модель, виконану з гладкого полотна. Але головне його достоїнство полягає навіть не у відмінній якості, модних силуетах і красі, а в тому, що завдяки своїм властивостям, що тягнуть, воно реально допомагає швидко відновити втрачену форму, повернути шкірі пружність, і при цьому не доставляє ніякого дискомфорту, не зміщується при русі.

Усім нашим купувальницям – матусям ми бажаємо міцного здоров'я! Бережіть себе, тому що ви потрібні вашим діткам здоровими і щасливими!