Боди


Боди, грації, корсети

Жіночі боди

У будь-якої жінки є ряд причин, по яких стоїть купити боди.

Боди – дуже багатогранний і дуже незвичайний вид одягу. Спочатку, боди класифікувалося як унисекс, проте по - витіканню декількох років цей одяг отримав величезну популярність у прекрасної статі. Боди, це багатогранна річ яку можна надіти з різного приводу. Від стильної вечірки, до інтимної обстановки з коханим. Існує декілька різновидів боди, які ви можете купити у нас в інтернет каталозі:

Блуза - боди

Головна відмінність такої моделі, полягає в тому, що верхня частина не прилягає до тіла, вона виглядає як звичайна блуза. Цей наряд чудесно підійде для різних ситуацій і виглядатиме як стильний верх, який нічим не нагадує боди. Звичайно багато пані, чуючи слово боди, відразу ж представляють своєрідну нижню білизну. Насправді, це застарілий стереотип. В наші дні, цей тип одягу запросто замінить деякі види сорочок або блуз. Різниця в тому, що боди виглядатиме куди экстравагантнее і цікавіше.

Водолазка - боди

Такі моделі чудесно доповнюють класичний образ брюк і спідниць. Така річ украй зручна взимку або просто в холодну пору. Крім того, боди такої моделі – незамінні для дівчат, які відвідують тренажерний зал.

Білизна - боди

Це, мабуть, сама затребувана і популярна модель. Жіноче боди такого класу ніяк не залежить від іншого одягу. Його запросто можна використати як вишуканий комплект для інтиму. Його носять на голе тіло, завдяки цьому, дівчина в такому комплекті виглядатиме украй сексуально і красиво. Таке боди може бути дуже різноманітним. Від найпростіших домашніх моделей до, витончених, сміливих, і навіть еротичних.

Чим же, все - таки, являється боди? Це облягаючий одяг, який дуже схожий на класичний цілісний купальник. У боди може бути високе горло і довгі рукави, що ніяк не впливає на його сексуальність і привабливість.

Де купити?!

Ми, є офіційними представниками всесвітньо відомих брендів, таких як Alles, Kinga і Caprice, які роблять різноманітний жіночий одяг і нижню білизну, зокрема жіноче боди. На наших сторінках ви знайдете боди на будь-який смак і колір, а наші ціни, змусять вас повертатися і ставати нашими клієнтами знову і знову. Вибравши нас, ви вибираєте якість і упевненість в тому, що куплений товар прослужить вам довго, і усе це за невеликі гроші.