Шановні клієнти!  Зробити замовлення ви можете на нашому основному сайті incanto.in.ua
Знижки 5-10% від суми. Новинки. Розпродаж минулих колекцій до - 60%
Фантазія

Фантазия

Що купити – панчохи з ефектною стрілкою, панчохи з малюнком або із стрілкою(швом)!?

Так, вибір великий, адже представлені на цій сторінці панчохи дійсно виглядають дуже ефектно і чарівливо. Як ніколи раніше така різноманітність фантазійних панчох часто полонить наші думки, постійно виймаючи з пам'яті сексуальні ніжки з фотографій нашого інтернет магазину панчох у фантастичних панчохах із стрілкою(зі швом ззаду), в сітку або екстравагантним малюнком.

Наявність панчох в гардеробі сучасної жінки зараз мало кого здивує. Але те, які панчохи вважає за краще і купує жінка може багато що розповісти про неї, її смаки, бажання, настрій, якості і т. д. Навіть для самої жінки можуть бути видимими прояв внутрішнього світу. Це ніколи не стане можливим, якщо позбавити жінку вибору панчох. Важко представити вибір інтернет магазину, який обмежений впізнанними класичними зразками жіночих панчох. На щастя для наших улюблених жінок, в нашому інтернет-магазині жіночої білизни, і звичайно ж, фантазійних панчох, є великий вибір незвичайних жіночих панчох, а саме панчоха з різними малюнками, текстурою і фактурою, панчохи зі всім відомою ефектною смужкою або стрілкою(швом), а також панчохи в сітку.

Панчохи із смужкою(стрілкою або швом)

Історія появи шва або стрілки на панчохах почалася з дня появи самих панчох. Тодішні швацькі технології не дозволяли створювати дешеві панчохи без сполучного шва, тому такий елемент був вимушений вписатися в модний побут початку двадцятого століття, коли панчохи стали невід'ємною складовою жіночого гардеробу.

Це справжній вінтаж, який як дежавю успішно заявляє про своє право на існування в усі подальші часи, поки процвітатиме висока мода. Це незвичайна невагомість в почуттях власниці панчох зі швом, а також у оточення, чиї очі мимоволі приковує такий образ. Міра прозорості таких панчох виявляє заздалегідь визначені правила гри в суспільстві, а також безперечна перевага у їх власниці. Панчохи із стрілкою носяться легко і як правило визначаються як ретро стиль. Шов, він же смужка або стрілка, може бути як опуклим, так і гладким.

Панчохи зі швом, безумовно, еротичні. Їх часто купують прозорими, щоб стрілка підкреслювала стрункість дамських ніжок. Панчохи із смужкою одягають як на побачення, так і на ділові зустрічі. Не варто їх носити під сильно облягаючу або коротку сукню або спідницю, щоб не "засвітити" гумку що утримує панчохи. Панчохи із стрілкою(смужкою) досягнуть вершини олімпу, знаходячись у відповідних туфлях на високому каблуці.

Панчохи в сітку

Пройшли часи, коли панчохи в сіточку, велику або дрібну, більшість асоціювали з жінками легкої поведінки. Адже для сучасних дизайнерів жіночої білизни і одягу не існує понять поняття пристойно-непристойно. Вони завжди в пошуку і зайняті експериментами з кольором, фактурою, формою, лініями і т. д. Їх мета – тіло жінки, яке треба одягнути красивою білизною і одягом.

Є деякі анти стереотипні правила – панчохи в сітку можна одягати, у тому числі і в офіс, тільки візерунок не має бути частим, а сітка великої. Костюм або сукня не мають бути різноколірних веселкових кольорів, а чорно-білим або сірим. В цьому випадку можна бути повністю упевненою в адекватній реакції колективу. У взутті слід віддати перевагу строгому стилю. Бежевий або чорний колір таких панчох надасть шарму і жіночності до вашого образу і панчохи в сітку не виглядатимуть грубо.

Панчохи з малюнком

А ось такий стиль жіночих панчох – це стосується тільки смаків самої власниці. Адже асортимент великий і панчохи з малюнком або візерунком не можна якось класифікувати. У нашому інтернет-магазині нижньої білизни і красивих панчох ви напевно зможете підібрати панчохи з малюнком під свій неповторний смак. Візерунки, фактури і різні текстури панчох спеціально підібрані, щоб не залишити жодну жінку без купівлі, яка припаде їй до душі і гідним чином відобразить її внутрішній світ.

Ми будемо раді допомогти вам підібрати для Вас один з видів фантазійних панчох : панчохи в сітку, із смужкою або стрілкою, а також панчохи з малюнком або орнаментом. У нашому інтернет-магазині представлені саме такі панчохи виробників : панчохи Charmante, Intreccio і Lora Grig.

Приємних вам покупок!