Шановні клієнти!  Зробити замовлення ви можете на нашому основному сайті incanto.in.ua
Знижки 5-10% від суми. Новинки. Розпродаж минулих колекцій до - 60%
Класика

Класичні капронові колготки жіночі

У гардеробі будь-якої дівчини, просто зобов'язані бути класичні колготи. Це, поза сумнівом, один з найважливіших елементів повсякденного життя. Адже кожна леді повинна підкреслювати свої стрункі ніжки - основну зброю прекрасної статі. Колготки являються незамінний штрихом, завдяки якому жінка зможе підкреслити привабливість, даних їй від природи, форм. Вибір класичних колготок, неймовірно широкий і складається з величезної кількості всіляких моделей. Проте кожна з моделей, будь - те щільні колготи або тонкі, блискучі або матові, прозорі або не дуже, відносяться до поняття класики і мають бути в ужитку кожної сучасної пані, в максимально великій кількості. У нас, вам представитися можливим, купити колготки, які підійдуть під будь-який наряд, для будь-якого випадку життя. Наш магазин пропонує лише по - сьогоденню якісний продукт європейської якості. На нашій інтернет - майданчику ви знайдете такі, всесвітньо відомі, фірми виробники як Intreccio", "MONA", "Lora Grig", "Bas Bleu", "Gatta" і "Marilyn". Кожні з наших колгот сертифіковані і мають гарантію якості. Вибравши нас, ви гарантовано отримуєте усе краще, що можуть включати жіночі капронові колготки, за найнижчими цінами. Щоб вам, було простіше зорієнтуватися при виборі відповідних колгот, ми вирішили допомогти, надавши показники, по яких вони діляться на класи і типи.

Щільність

По щільності колготи розділяють на 3 типи - тонкі 6-20den, ідеальний варіант для вечірньої прогулянки, в комплекті з вечірньою сукнею. Середні 20-40den, для щоденного використання і носіння в прохолодну погоду і, звичайно ж, товсті 40-150den, частенько з елементами шерсті, бавовни або мікрофібри. Такі колготи підійдуть для носіння в сувору погоду.

Блиск

Важливий показник, який визначає призначення і застосовність колгот - блиск. Блискучими бувають як щільні, так і найтонші моделі. Їх основна мета - привертання уваги до пані, виділивши самі ласі її області. Тому і існує декілька різновидів блиску - рівномірні, іскристі і променисті, які по - особливому відливаються під штучним світлом і сонцем. Але, не менш популярні і колготи кольору мат. Вони підійдуть будь-якій діловій пані, і притягнуть увагу навколишніх чоловіків, завдяки своїй спокусливій стриманості.

Конструкція

Поняття конструкції, має на увазі наявність шортиков або трусиків або їх відсутність. У класичному варіанті, звичайно ж, частенько використовується підтримка, проте нинішні тенденції моди вказують свої правила, а тому, популярності набирають спрощені, але відверті колготи без трусиків і шортів. У кожного з цих варіантів є свої, унікальні особливості і недоліки. У такому питанні ви зможете покладатися лише на свій смак і цілі, для яких використовуватимуться колготи. У нас, ви зможете придбати недорогі колготки, які мають воістину відмінну якість. Наші бренди, багато років користуються популярністю по усій Земній кулі, і приносять своїм власницям лише позитивні емоції".