Чи можу я обміняти товар?

Обмін і повернення можливе тільки для одягу і верхнього трикотажу

Повернення/обмін виробів можливий протягом 14 днів після отримання замовлення за умови:

 • якщо вони не були у вживанні
 • збережений товарний вигляд (відсутні плями, зачіпки, заломи, вм'ятини, запах парфумів, дезодорантів)
 • якщо збережена цілісність етикеток, бірок, ярликів, оригінальної упаковки

Обмін / повернення натільної білизни і панчішно-шкарпеткових виробів можливий в разі фабричного браку або неправильної комплектації замовлення.

В інших випадках натільна білизна і панчішно-шкарпеткові вироби обміну/поверненню не підлягають * ( постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р )

Тому, щодо трусиків, майок і іншої інтимної натільної білизни ми можемо гарантувати, що до вас його ніхто не міряв.

Ми зацікавлені (як і ви) у вашій вдалій і приємній покупці, тому будьте співучасливі і задавайте питання по товарах менеджерам. Наші менеджери докладуть максимальних зусиль для підбору потрібного вам розміру одягу і білизни для уникнення необхідності повернень та обмінів.

Порядок повернення/обміну

 1. Протягом 14 днів після отримання замовлення повідомте причину обміну/повернення листом на e-mai. Протягом дня наш менеджер передзвонить вам.
 2. Акуратно упакуйте річ в повній комплектації з бірками і оригінальною упаковкою так, щоб товар не пошкодився при транспортуванні.
 3. Надішліть товар назад за реквізитами експрес-накладної, по якій ви отримували замовлення. Якщо вона не збереглася, наш менеджер надішле вам реквізити.
 4. Увага! Обмін товару, що не підійшов відбувається за рахунок покупця в обидві сторони. Якщо ви відправили товар за наш рахунок ці гроші ми віднімемо з вартості товару. У разі неправильної комплектації замовлення або браку - пересилання за рахунок магазину.
 5. Повідомте нам номер ТТН (експрес-накладної) по SMS, на e-mail або по телефону
  - e-mail
  - SMS по телефону
  - по телефону
 6. Якщо хочете отримати товар на обмін, оформіть нове замовлення на сайті з позначкою в коментарях «замовлення на обмін». Якщо сума замовлення більше попереднього ми повідомимо суму для доплати. Якщо менше - гроші будуть зараховані на ваш особистий рахунок для оплати наступних замовлень.
 7. Ми відправимо замовлення на обмін протягом 14 днів з моменту отримання вашої посилки.
 8. Повернення грошей здійснюється протягом 7 днів з моменту отримання вашої посилочки:
  - на особистий рахунок в магазині для оплати наступних замовлень;
  - на вашу карту Приватбанку
 9. Увага! Для компенсації витрат на обробку Вашого обміну/повернення ми знімаємо 10% від суми повернення/обміну.

Важливо! У разі, якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані з оформленням обміну/повернення - не роздумуючи зв'яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, щоб надати всю необхідну інформацію і допомогу.

Бажаємо приємних покупок !!!