Панчохи


Панчохи

Купити або не купити красиві панчохи?

Жіночі панчохи нині є предметом інтересу більшості жінок. Навіть найдосвідченіших в моді любительок, такий предмет дамського гардеробу як панчохи постійно дивує втіленням думки сучасних дизайнерів і модельєрів.{spoiler title=Детальніше про панчохи... opened=0}

З давніх часів панчохи зігрівали в холоди жіночі ніжки і надавали їм особливого шарму і чарівності. Це завдання виконують сучасні жіночі панчохи.

Що таке панчохи і як їх носити?

Панчохи – що обтягує, найчастіше предмет гумки одягу, який покриває ноги і гомілки. Їх довга може бути як до коліна, так і до верху гомілок. Говорячи обивательською мовою це довга шкарпетка, тільки зроблена з витончених і міцних матеріалів, що часто мають ажурні деталі.

Раніше як правило панчохи і колготки іменували «капроновими», у наш час гламурні панчохи робляться з еластину і поліаміду, але крім того можна купити панчохи і натуральних тканин, наприклад бавовняні панчохи і вовняні панчохи. Зазвичай красиві панчохи утримуються на ногах завдяки еластичному матеріалу. Верхня частина панчох, несе основну утримуючу функцію. Утримуюча функція забезпечується еластичною гумкою або силіконом. Окрім цього верхня частина панчох часто несе в собі основну родзинку вироби, ажурні творіння яких примушують їх бути ультрамодними. Саме над цією частиною панчох особливо працюють дизайнери і модельєри. І ви повною мірою можете упевнитися в цьому, перегортаючи сторінки нашого розділу панчішних виробів. У нашому інтернет-магазині панчох(як правило це італійські панчохи) і колготок можна побачити усю різноманітність панчішно-шкарпеткових виробів один або декілька із зразків жіночих панчох провідних дизайнерів Європи. До речі, в нашому магазині ви побачите італійську колекцію: панчохи Charmante, Lora Grig, Intreccio та ін.

Дуже сексуально панчохи виглядають в парі з красивим  поясом для панчох. Попри те, що, як правило, такий дует прихований від сторонніх очей, жінка в такому покритті може переживати неповторні відчуття, замішані на жіночній сексуальності, розкоші і упевненості на своєму жіночому початку.

Панчохи і верхній одяг.

У комплекті з верхнім одягом панчохи завжди носять із спідницями і сукнями. Панчохи прекрасно вирівняють в одну тональність поверхню ніг, згладять нерівності і приховають плями, якщо вони є. Важливо упевнитися, що довга сукні або спідниці достатня, що б прикрити утримуючу частину панчох. Умисна демонстрація верху панчох у наш час вважається ознакою поганого тону.

Панчохи і нижня білизна.

Панчохи і нижня білизна – те велика тема, що заходить в область інтимної сторони життя жінки. Панчохи можуть бути частиною спокусливо білизни. У цій сфері життя жінки панчохи бувають хорошим інструментом втілення сексуальних фантазій і не лише. Комбінуватися вони можуть як з поясом для панчох, так і з корсетом. Купити панчохи важливо жінкам, що йдуть шляхом боротьби з комплексами, що бажають придбати упевненість в собі.

Панчохи в медицині.

Набирає популярність у використанні панчох як засобів підтримки при певних захворюваннях. Стискаючі властивості панчох, допомагають контролювати таку проблему, як варикозне розширення вен, забезпечуючи підтримку ногам і зменшення неприємних відчуттів.

Якщо ви зібралися купити панчохи, вам варто подумати про їх товщину. Вимірюється товщина в «денах»(den). Чим вище цей показник, тим товще панчохи. Як правило, прозорість панчох властива товщині 15 den і нижче. Все що вище матимуть малу прозорість або не матимуть її.

Говорити про стилі і кольори панчох говорити безглуздо, оскільки при такому виборі все залежить від смаку їх власниці. Проте, найбільш популярні кольори залишаються у сфері класики: чорні панчохи, білі панчохи і панчохи тілесного кольору. Чорні панчохи виглядають добре в якості офісного одягу під темний колір спідниці/сукні. Вони створюють враження тонких довгих ніг, отже, прекрасно підійдуть для більшості жінок. Панчохи тілесного кольору підійдуть під будь-які наряди, особливо літнім сукням. Білі панчохи, як правило, носять, як частину весільного вбрання або можуть бути в резерві для особливих подій.