Шановні клієнти!  Зробити замовлення ви можете на нашому основному сайті incanto.in.ua
Знижки 5-10% від суми. Новинки. Розпродаж минулих колекцій до - 60%
Трасформери

Бюстгальтери трансформери з силіконовою спинкою(для відкритої спини)

Бюстгальтери трансформери для відкритої спини і плечей

Напевно ви, як і багато інших леді, стикалися з досить неприємною ситуацією, коли придбаваючи чарівний топ або прекрасну сукню, з прикрістю приходило усвідомлення того, що жоден бюстгальтер, з наявних в гардеробі, не підходить до купленого наряду. Завдяки інноваційним розробкам і працям дизайнерів, у наш час є відмінний вихід з такої ситуації. Цією паличкою-виручалочкою являється бюстгальтер з силіконовою спиною.

В наші дні, силікон дуже часто використовується в нижній білизні, це загальноприйнята норма, яка допомагає жінці почувати себе упевненіше і привабливіше. Цей матеріал відмінно імітує шкіру, завдяки своїй прозорості або тілесному відтінку. Тому, його сміливо можна виставляти напоказ в комплекті з відвертим нарядом. Якщо надіти такий бюстгальтер для відкритої спини у комплекті з сукнею, у якої великий виріз на спині, ваш образ набуде сексуальності, шарму і загадковості.

Найчастіше, силіконова спинка використовується в «пуш ап» моделях. Яскравим прикладом таких бюстгальтерів є ліфчики брендів Alles, Caprice і Kris Line, які представлені на наших сторінках. Їх краще всього надівати під сукні з глибоким декольте як спереду, так і ззаду. Ці моделі підносять жіночі форми в найвигіднішому світлі, завдяки чому, образ ставати гранично привабливим.

Завдяки нашим бюстгальтерам «пуш ап», груди набувають привабливішої, круглішої форми і візуально збільшуються в об'ємі. Таким чином, зона декольте ставати набагато сексуальнее.

Проте не усі наряди демонструють тільки голу спину. Часто нам хочеться надіти наряд, який відкриває плечі. У такому разі вам підійдуть наші ліфи бренду Alles. У них з силікону виконана не лише бретель на спині, але і бретелі на плечах.

Наш сайт – клондайк відмінної нижньої білизни. Тут ви знайдете неперевершені бюстгальтери – силіконова спина і не лише. Ми надаємо нашим клієнтам вироби дивовижної якості, які не лише відповідає всіляким європейським стандартам, але і мають дуже низьку ціну. Наша мета – ваші посмішки і відмінний настрій. Тому, ми не женемося за великими цінами, а робимо так, щоб наш товар був доступний кожному. Крім того, замовивши товар у нас, вам не доведеться навіть виходити з будинку, оскільки в нашому магазині є присутньою послуга доставки додому, будь-яким з існуючих перевізників України.