Шановні клієнти!  Зробити замовлення ви можете на нашому основному сайті incanto.in.ua
Знижки 5-10% від суми. Новинки. Розпродаж минулих колекцій до - 60%
Весільні

Жіночі весільні колготки

Більшість дівчат, чекають дня свого весілля трохи чи - не з самого дитинства. Ех, весілля, хіба буває, щось зворушливіше, воздушнее і романтичнее?! Спогади про цю урочистість зачіпають найніжніші струнки в серці будь-якої жінки, і назавжди врізаються в пам'яті, скільки б років не пройшло. Роздумуючи над своїм весільним чином, кожній нареченій треба приділити окрему увагу не лише сукні, але і невід'ємним аксесуарам, супроводжуючим цю сукню. Найважливіший з них це весільні колготки. Можливо, на перший погляд, це не самий найважливіший елемент будь-якого весільного вбрання, але по правді кажучи, колготи є невід'ємним і найважливішим штрихом, майбутнього образу нареченої. Завдяки нашому інтернет-майданчику, ви зможете підібрати найвитонченіші, модніші і, що важливо, практичні колготи, відомого італійського бренду Charmante і Adrian, за украй низькою ціною. У цій колекції поєднується все, що треба сучасній нареченій. Проте, вибір весільних колготок справа тонка, тому, ми вирішили дати вам парочку рад з їх правильного підбору.

Колір

Природно, білий колір є традиційним і самим універсальним в цій ситуації. Він прекрасно підходить під будь-яке весільне вбрання. Якщо ваш вибір, ліг на наряд кремового або золотого кольору, тоді треба звернути увагу на колготи з відтінком бежевого або слоновій кістці". Такі кольори, також дуже універсальні і затребувані. Крім того, ці відтінки візуально не спотворюють фігуру, не повнять і не роблять ваші ніжки занадто худими.

Малюнок

Під час вибору колгот, ви обов'язково зіткнетеся з таким питанням, як вибір відповідного візерунка. Якщо ви, консервативна леді, що зробила ставку на традиційний стиль у весільному образі, ваш вибір ляже на колготи без яких-небудь візерунків. На нашому сайті є моделі, які підійдуть будь-якій дівчині. Тут, ви знайдете колготи без візерунків, з малюнком на усій поверхні колгот і з візерунком тільки на бічних частинах виробу.

Матеріал

Найпоширеніші матеріали, з яких роблять колготи, це лайкра і нейлон. Такі моделі неймовірно практичні, красиві і мають приємний ціновий діапазон. При виборі такого важливого аксесуара, необхідно пам'ятати про те, що він повинен підкреслити вашу красу, витонченість і ніжність. Крім того, колготи просто зобов'язані ідеально поєднуватися з весільним вбранням і усім чином в цілому".