Шановні клієнти!  Зробити замовлення ви можете на нашому основному сайті incanto.in.ua
Знижки 5-10% від суми. Новинки. Розпродаж минулих колекцій до - 60%

Все про бюстгальтер

Все про бюстгалтерахМилі дами, не секрет, що гарна, вдало підібрана білизна надає жінці почуття впевненості в своїй привабливості, сексуальності, підвищує самооцінку і просто дарує позитивні емоції та гарний настрій.Красива білизна принесе ще більше радості, якщо вона не просто красива, але і комфортна.

Щоб бюстгальтер не просто добре виглядав, але і приносив комфортні відчуття важливо перед покупкою визначити свою форму грудей і відповідно їй підібрати бюстгальтер, який буде пасувати саме Вам.

Незважаючи на безліч відмінностей і особливостей є деякі закономірності, які дозволяють класифікувати форми жіночих грудей.

Типи жіночих грудей

Вузькі груди конусоподібної форми (трикутнички), розташовується всередині грудної клітини і не виходить за її межі.Але, вузькі груди можуть також мати і широку основу, т. Е. Виходити за межі грудної клітки, що також впливає на вибір бюстгальтера.

Широкі груди кулястої форми виходить за межі боків грудної клітки.

 

Вузькі груди з широкою основою (конусоподібні, поміщуються в рамках грудної клітини)

01 02 03

Широкі груди (кулясті, виходить за межі грудної клітки)

04 05 06

 

І вузькі і широкі груди можуть мати різну віддаленість молочних залоз один від одного.Відстань молочних залоз одна від одної істотно впливає на вибір бюстгальтера.

Якщо жінка може своїми руками з'єднати груди і при цьому груди з'єднується до ефектної улоговинки, то можна констатувати, що ці груди близько поставлені.Якщо ж жінка має форму грудей таку, що залози віддалені один від одного на кілька сантиметрів і при спробі їх з'єднати вони не з'єднуються значить у цієї жінки далеко поставлені ​​груди.

 

Для жінок з близько поставленої грудьми важливо, щоб центральна сполучна планка бюстгальтера не прилягалі до грудної клітки, а як би з'єднувала груди разом, в результаті чого утворюється ефектна улоговинка в декольте.

А для жінок з широко поставленими грудьми естетичніше і комфортніше буде, щоб центральна сполучна планка бюстгальтера навпаки, прилягала до грудної клітини, як би розводячи обидві груди трохи в сторони, а чашечки при цьому щільно облягали кожну з грудей.

Близько поставлена ​​груди
07

Широко поставлені ​​груди
08

Згадаємо коротко про форми і крої бюстгальтера, а потім визначимо які форми і крій підходять саме Вам.

Чим же відрізняються між собою різні форми бюстгальтерів? Бюстгальтери розрізняються:

 • наявністю або відсутністю швів в чашечках
 • глибиною чашок
 • ступенем розведення бретелей
 • висотою сполучної планки
 • шириною корсетної частини
 • кутом розведення кісточок на чашках
Вузька корсетна частина Широка корсетна частина Низька з'єднувальна планка Висока з'єднувальна планка
Вузька корсетная частина бюстгалтера Широка корсетная частина бюстгалтера Низька з'єднувальних планка бюстгалтера Висока з'єднувальних планка бюстгалтера

Різна форма грудей вимагає різного крою бюстгальтера і розташування швів на чашечці.Бюстгальтер може мати:

 • Вертикальний шов. Найбільш зручний для вузьких грудей - округлює і трохи «розводить» вузькі груди.
 • Горизонтальний шов. Найбільш зручний для широких грудей - округлює і надає природну форму.
 • Діагональний шов - від середини грудей до плеча. Універсальна форма бюстгальтера.Піднімає груди.Підходить для всіх типів грудей.
 • Т-подібний шов. Універсальна форма бюстгальтера.Підходить для будь-яких типів грудей, особливо для великої.Піднімає груди, надає їй красиву форму.
 • Безшовний бюстгальтер. На чашці відсутні шви.Є універсальним і підходить для всіх типів грудей.Округлює груди і надає їй природну форму.
Т-подібний шов горизонтальний шов вертикальний шов Безшовный бюстгалтер 
Т-подібний шов Бюстгалтер з горизонтальними швами Бюстгалтер з вертикальними швами Безшовный бюстгалтер

Чим більше швів використовується при створенні чашки, тим краще підтримка.Щоб зрозуміти, який шов має чашка необхідно дізнатися про внутрішню сторону чашки або уважно прочитати опис бюстгальтера на сторінці інтернет-магазину.Хоча найчастіше тип шва видно і з зовнішньої частини бюстгальтера.

***

Отже, для власниць вузьких, конусоподібних грудей підійдуть моделі:

 • з вертикальним і Т-подібним швом, а також безшовний бюстгальтер з ефектом пуш ап
 • будь-якого положення бретелей і невеликим кутом розведення кісточок
 • висота сполучної планки і ширина корсетній частини може бути будь-який - від самої вузької до досить широкої

Жінкам у яких груди вузькі, але з широкою основою підійдуть моделі:

 • з діагональним або Т-подібним швом, а також безшовний бюстгальтер
 • висота сполучної планки повинна бути середньою або високою, так як вузька планка може викликати відчуття дискомфорту
 • краще підбирати бюстгальтер з широкою корсетною частиною, що забезпечує максимальний комфорт
 • бретелі моделей повинні бути максимально розведені, тобто місце кріплення бретелей якомога ближче до пахви, до бічного шву.
 • кут розведення кісточок якомога більше, щоб кісточки не врізалися з боків в тіло і в область пахв

Власницям широких грудей почуття максимального комфорту подарують моделі:

 • з широкою корсетною частиною, з глибокими, повнорозмірними чашками
 • з горизонтальним і Т-подібним швом
 • сполучна планка повинна бути високою, а бретелі максимально розведені, тобто. ближче до пахвових западин
 • так як основа грудей широка, то кут розведення кісточок повинен бути досить великим, щоб максимально зручно і щільно прилягати до тіла і забезпечувати найкращу підтримку, а не врізатися в тіло, завдаючи незручності.

 

Якщо говорити про форму бюстгальтера, то ми можемо виділити наступні види:

Закритий бюстгальтер. Його чашки повністю закривають груди і плавно звужуючись переходять в лямки, утворюючи V-подібний виріз на грудях.
Відкритий бюстгальтер. Прикриває груди лише на половину.Це найпопулярніший і модний нині вид бюстгальтера, який в свою чергу буває двох видів:

 • З глибоким вирізом. Крій виконаний так, як ніби чашечки поділили навпіл діагональною лінією від плеча до центру грудей, а потім верхню половинку відкинули.Завдяки цьому з'являється дуже спокусливий виріз.
 • Балконет. Конструкція такого бюстгальтера має практично рівну горизонтальну смужку, чашечки за формою нагадують тісний балкончик і груди занурені в них лише наполовину.Такий бюстгальтер дуже зручно одягати під виріз декольте.На жаль, для дуже пишного бюста така модель не підходить, вона не утримує груди і тому виглядає не красиво.
закритий бюстгалтер глибокий виріз Балконет
13 14 15

За типом чашки бюстгальтери поділяються на:

Бюстгальтери з м'якою чашкою. Чашечка без додаткового ущільнювача всередині.Може мати різну форму і крій.Підходить для великих розмірів грудей.
Бюстгальтери з щільною чашкою. Чашечка з додатковим ущільнювачем всередині для візуального додавання до грудей більш пишної, округлої форми.
Пуш ап. Дослівно означає «штовхати вгору».Завдяки особливому крою бюстгальтера це може бути спеціальна форма каркаса або спеціальні вкладиші-подушечки, як знімні, розташовані в спеціальних кишеньках всередині бюстгальтера, так і литі з різними наповнювачами - гель, силікон, масло, повітря, спеціальний крем.Груди підводяться, висуваються вперед тим самим візуально збільшуючись і округляючись.Чашечки скроєні по косій лінії і сполучені один з одним зближують обидві груди, надаючи грудям додатковий обсяг і дуже спокусливу форму.

Вчені підрахували, що за статистикою 85% жінок носять не правильно підібраний бюстгальтер.Давайте перевіримо, чи не потрапили Ви в цей відсоток.Поспостерігайте в дзеркалі, як сидить на вас бюстгальтер, який ви регулярно носите.

В правильно підібраному бюстгальтері:

 1. Спинка бюстгальтера знаходиться на одному рівні з кісточками бюстгальтера!
 2. Під застібкою бюстгальтера може пройти два пальця, при цьому гачки застебнуті на саме вільне положення
 3. При піднятті рук центр і підстава бюстгальтера не рухається
 4. Бюстгальтер під грудьми сидить щільно і не пересувається з місця на місце під час руху
 5. Бретелі сидять щільно і дають хорошу підтримку, але не впиваються в плечі

 

Любі жінки, пам'ятайте, що гарна, якісна, підібрана під Ваш розмір, комфортна білизна це гарантія не тільки Вашого привабливого образу, але і Вашого гарного самопочуття, позитивних емоцій та окриленого настрою!

Бажаємо приємних покупок!

***

Новинки та популярні вироби